- OSRAM

Цена
€2 47 / 4 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 60/55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1650 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H4 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 450 h |
| Тип монтаж | P43t |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Osram 64193 H4 60/55W 12V Халогенна крушка за фарове
Подобрете осветлението на вашия автомобил с халогенната крушка Osram 64193 H4. Проектирана за надеждна работа и отлично пътно осветление, тази крушка гарантира безопасно шофиране при всякакви условия.
Ключови Предимства
- Надеждна работа — Качеството на Osram осигурява постоянна яркост и дълъг живот.
- Лесна смяна — Стандартен цокъл H4 с монтаж P43t, директен монтаж за повечето автомобили.
- E-mark одобрение — Отговаря на международните стандарти за безопасност за използване на пътя.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | H4 |
| Мощност | 60/55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | P43t |
| Технология | Халогенна |
| E-Mark | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Osram 64193 H4 крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




